seko mums
Kas mēs esam?!  lasīt vairāk

Esam pieredzējušas un kaislīgas ceļotājas, kas paklausīja intuīcijai un pieņēma lēmumu organizēt ceļojumus saviem spēkiem. Un tā, balstoties uz raibo ceļojumu bagāžu, dzima doma, ka latviešu ceļotājiem nepieciešams tāds ceļojumu birojs, kas piedāvātu unikālus braucienus uz tālo Austrumu valstīm – Indiju, Nepālu, Tibetu – un palīdzētu uzburt kolorītu par Austrumu pasauli no savādāka skatu punkta.

Aktivitātes  lasīt vairāk

2.10.2010.

AUSTRUMZEMJU PRINCESES UN HENNAS TATTOO MEISTARE MOLĀ

    Kamēr Austrumzemju princeses iepazīstināja ar valsti, kur valda sirsnība un senas paražas – budisma  sildīto N e p ā l u , hennas tattoo meistare veikli izveidoja kāroto ornamentu un pastāstīja par hennas labumiem.

     Tiem, kas vēlējās aizsūtīt sveicienus Nepālas mūkiem, bija iespēja parakstīties uz karodziņiem. Mēs, ceļotājas no GoodDay Travel, aizvedīsim tos uz Nepālas svētvietām un pasaules jumtu – Annapurnas kalnu korēs Himalajos. Saskaņā ar Austrumu filozofiju, karodziņi nesīs veiksmi arī tad, ja būs uzrakstīts tikai vārds!

Īsti ceļojumi uz Austrumzemēm, 

Tavs GoodDay Travel

21.08.2010.

   GoodDay Travel meitenes ar prieku piedalās dažādos pasākumos - arī Okartes nakts skrējienā! Līdzi tiek ņemts vissvarīgākais - krāšņs tērps, ērti apavi un čemodāni gadījumam, ja pavīd iespēja aizceļot uz Austrumzemēm!

Kontakti  lasīt vairāk
Ieva Kaņepe
ieva@goodday.lv

Natālija Burišina
natalija@goodday.lv