seko mums

TIBETA un NEPĀLA.

SEPTIŅAS DIENAS TIBETĀ.

(15 dienu ceļojums divās valstīs)

 

 

Piemērotākais laiks ceļojumam uz Tibetu un Nepālu ir no oktobra līdz aprīlim.

Ceļojumu datumi 2011.g.: martā no 30.03.-13.04. un oktobrī

 

Austrumzemju iepazīšana sākas Nepālas galvaspilsētā Katmandu - pastaiga pa leģendām apvīto tempļu un klosteru kalnu Swayambunath, lielāko hinduisma tempļu, t.sk., Pashupatinah, un budisma stūpas Boudhanath apskate, kā arī sasveicināšanās ar dzīvo dievieti Kumari. Nepāla nav iedomājama bez kalnu skaistuma, tāpēc kāpsim Sarangkota kalnā un vērosim saullēktu majestātisko Himalaju kalnu korēs.

Kad Nepālas ABC būs apgūts un maņas tieksies pēc jaunas pieredzes - tā būs zīme, ka laiks doties uz Tibetu - senākās kultūras, leģendu un brīnumu zemi 3700m v.j.l. augstumā. Septiņas dienas Tibetā sāksim ar viesošanos Sera un Nechung klosteros, kur notiek budistu mūku debates un mācības. Tibetas galvaspilsētas Lhasas centrālā vieta ir Potalas pils, kura apskatei veltīsim vismaz pusi dienas. Ceļojumu turpināsim uz otru nozīmīgāko pilsētu tibetiešiem - Shigatse, pa ceļam piestājot uz Kamb-La pārejas 4750m v.j.l. augstumā, pie Yamdrok svētā ezera. Vairāk autentisku un ķīniešu neskartu lietu ir saglabājies nelielajā pilsētiņa Gyantse. Te  izstaigāsim ļoti īpašo stūpu Kumbum – deviņstāvu ēka, ar 77 durvīm, ar 108 kapelām,kur katrai dievībai ir atvēlēta sava mājvieta, kā arī paviesosimies Pelkor Chode klosterī. Pozitīvu enerģiju smelties mēs dosimies uz Tsedangu, kas tiek uzskatīta par agrīno tibetiešu civilizācijas šūpuli. Tibetas apceļošanas noslēgumā dosimies uz mandalas formā veidoto Samye klosteri, vecāko budistu klosteri, uz kuru svētceļojumā tibetieši ierodas no malu malām.

15 dienu ceļojumu noslēgsim Indijas galvaspilsētā Deli - te ļausimies tempļu un monumentu valdzinājumam - skaņas un gaismas šovs Swaminarayan templī.

Ceļojuma kopējās izmaksas:

Datumi Ceļojuma cena Avio cena, no Kopā
30.03.-13.04. 1215,-Ls 950,-Ls ~2165,-Ls

Programmu var aplūkot pievienotajā pielikumā PDF. 

GoodDay Travel gādās par Tavu krāšņāko ceļojumu!