seko mums

      VEIKSMES PUDŽA (15 dienas)

Brauciens 2011.g. janvārī no 11.01.-25.01.

     Esam saņēmuši uzaicinājumu no Rinčen Palri budistu klostera Katmandu piedalīties īpašā pudžā (GYOUTORE PUJA/TOREZOAK PUJA), kas notiks 2011.gada janvārī un ilgs veselas 10 dienas. Tas ir īpašs notikums, jo notiek tikai vienu reizi gadā, ievadot budistu jauno gadu. Šīs pudžas laikā tiek aizlūgts par nākamā gada veiksmi un izdošanos visās lietās gan katram individuāli, gan par laimi visām dzīvajām būtnēm uz šīs pasaules.

    Tā ir unikāla iespēja izrauties no ikdienas pelēkuma un aukstuma, aizbēgot uz silto un saulaino Nepālu, un pievērsties sevis sakārtošanai, garīgajām praksēm un meditācijām. Un tas viss notiks pasakaini skaistā vietā – kalnos. Tiem, kas ir garīgajos meklējumos un alkst uzzināt kaut ko vairāk par budismu vai, iespējams, pat atrast savu garīgo skolotāju, būs tāda iespēja, jo tieši tajā laikā uz vietas būs Viņa Svētība Rinpoče Drubpons Sonam Jorphel. Tā kā mūsu cienījamais skolotājs ļoti bieži ceļo, tad šī tiešām būs viena no retajām iespējām tikties ar viņu klātienē. Pudžas ietvaros notiks arī krāšņās masku dejas, kuras izpildīs budistu mūki.

    Tiem, kas vēlēsies apskatīt Katmandu ievērojamākās vietas, mēs noorganizēsim papildus ekskursijas, kurās varēsim doties brīvajā laikā.

     Tā kā ir palicis pavisam maz laika līdz brauciena sākumam, tad lūdzam, pieteikties uz to pēc iespējas ātrāk.

Programmu var aplūkot pievienotajā pielikumā PDF.

         Datums     Ceļojuma cena     Avio cena no     Kopā  
 11.01.-25.01.11.      390,-Ls    505,-Ls   ~895,-Ls  

GoodDay Travel gādās par Tavu krāšņāko ceļojumu!